Dragut Point South

Odalarda klima ve banyo bulunmaktadır. Odalarda bulunan balkonlar deniz manzarası keyfi sunmaktadır. Bunun dışında, oda kasası ve mini bar vardır. Mini buzdolabı aynı şekilde standart donanıma dâhildir. İnternet erişimi, telefon, televizyon ve kablosuz internet bağlantısı, eksiksiz bir tatil konforu sunmaktadır. Banyoların iç düzenine duş ve jakuzi dâhildir.

Misafirleri karşılamak üzere lobi alanı ve resepsiyon hazır beklemektedir. Katların çoğuna ulaşımı sağlayan bir asansör mevcuttur. Tesiste otel kasası mevcuttur. Ortak alanlardaki kablosuz internet bağlantısı yolculara, dış dünya ile iletişimde kalma olanağı sağlamaktadır. Buna ek olarak, güzel, bakımlı bir bahçe ile bir çocuk parkı otel alanı dâhilinde yer almaktadır.

Konaklama yerinin sunduğu diğer hizmetler arasında televizyon odası ve oyun odası sayılabilir. Özel araçlarıyla gelen misafirler, bunları tesisin açık otoparkına bırakabilirler. Araç kiralama, tıbbi destek, oda servisi, uyandırma servisi, çamaşırhane ve kuaför sunulan imkânlar arasındadır.

Dragut Point South Hotel odalar :77 Comfort Suit – 6 Corner Suit – 1 Engelli Odası

Rezervasyon